על המוצר

מהי Tableau ?
Tableau הוא תוכנת ויזואליזציה של נתונים פורצת דרך המתחברת בקלות לכל מקור נתונים. Tableau מאפשרת תובנה עסקית מיידית ואינטואטיבית על ידי הפיכת הנתונים "שנשאבים" ממערכות המידע השונות בארגון לפריטים המוצגים בצורה גרפית וטבלאית. תהליך זה לוקח רק שניות בודדות תוך כדי שימוש בממשק drag-and-drop קל, פשוט וברור למשתמש.

מהי ויזואליזציה של נתונים?
ויזואליזציה של נתונים היא  התהליך תאור המידע באמצעות עיבוד חזותי. בני אדם השתמשו בפריטים חזותיים כדי להסביר את העולם הסובב אותם במשך מיליוני שנים. ויזואליזציה של נתונים מאפשר תובנה אוניברסלית ומיידית על-ידי הקשה לתוך המערכת לעיבוד חזותי רב עוצמה של מוחנו.

מדוע חשובה מערכת BI (בינה עסקית) ?
ההתקדמות הטכנולוגית גרמה לעסקים וחברות ליכולת לקבל ולאסוף מידע בקלות ובמהירות, אם בעבר יכלנו להתמודד עם כמויות המידע ולנתח אותם יחסית בקלות היום אנו נמציאים בשלב שבו אנו מוצפים במידע רב אבל יכולת הניתוח שלו לצורךהפקת תובנות עיסקיות מוגבלת. עקב כך גדלה החשיבות לשימוש  בבינה העסקית BI.

Tableau מובילה את העולם בתחום זה והופכת את תהליך הויזואליזציה של נתונים לזמינים עבור משתמשים עסקיים מכל המגזרים.

עסקים בארץ ובעולם מבינים כי השימוש ב BI (בינה עסקית)  מאפשר להציג את נתוני החברה בצורה מהירה, ברורה הגורמת להבנה טובה יותר על הנעשה בארגון, מאפשרת קבלת תובנות והחלטות עסקיות טובות יותר.

Tableau היא תוכנה המאפשרת לעסקים לעמוד בקצב המהיר של השינויים העסקיים והטכנולוגיה המתפתחת, על ידי המחשת הנתונים בדרך אינטואטיבית ויזואלת ומהירה.
 
© כל הזכויות שמורות לקיוסט פתרונות תוכנה בע"מ

עקבו אחרינו ב

FacebookGoogle+Twitter