פתרונות
בארגונים רבים יש היום מספר רב של מערכות מידע הצוברות מידע שוטף על פעילות הארגון כגון: ERP,CRM , ניהול רכב, ניהול שכר, ניהול נוכחות, נתוני
ייצור ו-QA וכד'. אלא שפרט לצבירת המידע ושמירה על נהלי העבודה - המידע שוכב כאבן שאין לה הופכין - והארגון אינו לומד ממנו דבר.

עבור ארגונים אלו יצרה חברת QSET - המיישמת את מערכת ה- "Tableau" מודל BI מהפכני לניתוח עיסקי רחב ומגוון של המידע המצוי במערכות של הארגון.
המודל שפותח מותאם למערכות שונות כגון פריוריטי, SAP Business One, חשבשבת חלונות, SalesForce ועוד והניתן ליישמו בארגון תוך זמן קצר מאוד.     
המודל מאפשר לקבל ניתוח רב חברתי ורב מטבעי מגוון בתחומי הכספים, המלאי, השיווק, המכירות ועוד. בנוסף, ניתן להתאים את המודל בהתאם לדרישות הספציפיות של הארגון תוך התחברות עם מערכות נוספות כנדרש.
ייחודו של המודל נובע מיכולת ניתוח רב מימדית ורב חברתית. ניתן לחתוך, לסנן ולהשוות מידע בכל המימדים, בו זמנית.  למשל: ניתן לבדוק הזמנות, משלוחים ומכירות עבור כל מימד של לקוח או פריט בו זמנית, ובדרך זו לבצע חיזוי מכירות עתידיות.

המודל מסייע לארגון לנצל את המידע הנצבר אצלו ולעבד אותו לידע. בדרך זו יכול הארגון לבקר את פעילותו, לזהות מגמות ותופעות ולאתר חריגים. המודל מסייע לארגון להגיב נכון ומהר להתנהגות השוק, הלקוחות והמוצרים.

בעזרת המודל יכול הארגון :
  • להציף מידע ניהולי חיוני - ולשפר ביצועים ותהליכים.
  • לנתח מרכזי עלות ומרכזי רווח.
  • לנתח את פעילות הלקוח כדי לאתר לקוח רווחי או מפסיד וזאת בחתכים רבים ובכל המימדים הקשורים ללקוח.
  • לנהל מלאי בצורה חכמה, לטפל בעודפי מלאי באופן יעיל. לאתר מלאי איטי ומת וכך להימנע ממלאי מיותר.
  • לזהות מגמות מול ספקים.
  • לנתח תזרים הכנסות, הוצאות ורווחיות.
  • לנתח את החשיפה לחובות ולגייל חובות מול ספקים ולקוחות תוך השוואה לפעילות העסקית מול הספק / הלקוח.
  • לעקוב אחר פעילות שיווקית של סוכנים, מוצרים וכיו"ב.
  • להפיק דו"חות כספיים: מאזנים, רווח והפסד, מאזני בוחן כשכולם רב חברתיים. דו"חות אלו חשובים במיוחד לחברות הנסחרות בבורסה.
למודל יכולת ניתוח רב כיוונית - ומכל זוית אפשרית: לפי תקופה, לפי שם לקוח, סוג פריט במלאי וכיו"ב.

השימוש במודל אינו מצריך ידע מוקדם במחשבים או בהנהלת חשבונות, וחוסך זמן רב בדליית המידע.
המודל מתאים לכולם - החל מהמנכ"ל וכלה באחרון סוכני המכירות. הגישה למידע ניתנת לפי הרשאות המשתמש במודל, וכך יכול כל משתמש לנתח ולעקוב אחר הפעילות והיעדים שבאחריותו ברמה יומיומית.
לעומת דו"ח excel שבו יש בעיה בעדכון נתונים מרכזי לכולם - המודל שפיתחנו מתעדכן באופן אוטומטי, מתוך הנתונים המצויים במערכת.

המודל הינו קל לשימוש ופשוט להטמעה. הנתונים מוצגים בו בצורה ויזואלית (גרפים, טבלאות, ציר, דו"חות וכדומה), אשר ניתן גם להדפיסם או להעבירם ל- EXCEL. המודל מתחבר לכל סוג של מבנה או מקור נתונים כגון: מערכת ERP , הנהלת חשבונות, EXCEL, internet וכו'.


 

מודל BI עסקי מוכן להפעלה

 
© כל הזכויות שמורות לקיוסט פתרונות תוכנה בע"מ

עקבו אחרינו ב

FacebookGoogle+Twitter